RICOH IMAGING

1. Ši svetainė naudoja slapukus.

Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume naršymą be trukdymų ir draugišką vartotojui patirtį. Toliau naudodamiesi svetaine sutinkate su mūsų slapukų politika.

2. Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuose yra informacija apie Jūsų apsilankymą internetinėje svetainėje.

Slapukai palengvina ir supaprastina sąveiką tarp vartotojo ir svetainės. Jie leidžia svetainei atsiminti individualius nustatymus ir veiklą, sutaupant laiką ir pagerinant efektyvų bei draugišką vartotojo atžvilgiu naršymą.

Pagrindinė iš daugelio slapukų naudojimo priežasčių yra galimybė saugoti informaciją individualiose svetainėse (kalbos pasirinkimas, paspaudimų skaičius, šrifto dydis ir pan.). Be to, jie palengvina žiniatinklio paslaugų įgyvendinimą (registracijos, pirkinių krepšelio turinio, el. naujienų prenumeratos, vaizdo failų peržiūros ir pan.) bei surenka informaciją apie žiniatinklio vartotojo įpročius (apsilankymų skaičių, koks turinys domina vartotoją ir pan.). Visa tai mums padeda pagerinti vartotojo patirtį, o taip pat įvertinti svetainės dizaino efektyvumą.

Jokie svetainėje naudojami slapukai nerenka informacijos, kuri atskleistų Jūsų asmens tapatybę.

3. Kaip įjungti arba išjungti slapukus?

Slapukai nebus naudojami informacijos, susijusios su Jūsų asmens tapatybe, rinkimui. Jeigu norite, savo kompiuterio arba mobiliojo prietaiso naršyklėje galite pakeisti slapukų naudojimo nustatymus.

Daugelis šiuolaikinių naršyklių leidžia priimti arba atmesti slapukus, priimti arba atmesti tam tikrų tipų slapukus arba gauti įspėjimą, kai svetainė nori išsaugoti slapuką Jūsų įrenginyje. Be to, galite ištrinti slapukus, kuriuos naršyklė jau išsaugojo Jūsų įrenginyje.

Atkreipkite dėmesį, kad išjungus slapukus, gali pablogėti svetainės veikimas ir, kiekvieną kartą apsilankius svetainėje, atsiras pranešimas apie slapukų naudojimą, kuris ilgainiui įtakos Jūsų vartojimo patirtį.

Slapukų nustatymų keitimas kiekvienoje naršyklėje yra skirtingas. Visą informaciją galite rasti, spustelėję „Help“ (pagalba), apsilankę svetainėje www.aboutcookies.org, kurioje pateikta smulkesnė informacija apie slapukų nustatymų keitimą visose šiuolaikinėse naršyklėse arba parašę mums elektroniniu paštu.

4. Duomenų apsauga

Duomenys, kuriuos įrašote į svetainėje esančias formas, yra naudojami tik žinutės siuntimui (paklausimui, užsakymui, pirkimui ir pan.) arba pageidaujamai paslaugai. Jūsų duomenys yra apsaugoti ir neatskleidžiami trečiosioms šalims arba naudojami kitiems tikslams, nei aprašyta aukščiau.

Prenumeruodami el. naujienas, sutinkate, kad Jūsų el. pašto adresas būtų naudojamas siekiant informuoti Jus apie naujas paslaugas/produktus. Galite atsisakyti prenumeratos bet kuriuo metu spustelėdami elektroniniame laiške esančią atsisakymo nuorodą.

6. Google Analytics

„Google Analytics“ – tai „Google“ siūloma paslauga, kurią naudojant parengiama išsami statistika apie interneto svetainės lankomumą ir jo šaltinius, taip pat matuojami konvertavimo ir pardavimo rodikliai. Surinkti duomenys yra anoniminiai.

Šie slapukai galioja 2 metus.

Slapukų pavyzdys: _ga, __utma, __utmb,__utmc, __utmz in __utmv.

7.  Politikos pakeitimai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

8.  Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

© RICOH IMAGING. All rights reserved.

į viršų